










Women's Monogram Coussin Pm Bag Red
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Est Retail Price | £3450.0 |
| Colour | Red |
| Height | 21.5cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | Date Code: MI0261 |
| SKU | 294380 |
$1,631.92
Women's Monogram Coussin Pm Bag Red—
$1,631.92
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Est Retail Price | £3450.0 |
| Colour | Red |
| Height | 21.5cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | Date Code: MI0261 |
| SKU | 294380 |























