












Women's Monogram Delightful Handbag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 33cm |
| Width | 44cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 366998 |
$347.46
Original: $992.75
-65%Women's Monogram Delightful Handbag Brown—
$992.75
$347.46Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 33cm |
| Width | 44cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 366998 |























