









Women's Monogram Elise Purse Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 10cm |
| Width | 10.5cm |
| Depth | 1cm |
| Comments | Item has wear to the leather in multiple areas, as pictured. |
| SKU | 348333 |
$23.80
Original: $68.00
-65%Women's Monogram Elise Purse Brown—
$68.00
$23.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 10cm |
| Width | 10.5cm |
| Depth | 1cm |
| Comments | Item has wear to the leather in multiple areas, as pictured. |
| SKU | 348333 |























