














Women's Monogram Ellipse Pm Handbag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 33cm |
| Width | 42cm |
| Depth | 20cm |
| Comments | Minor marks to the inner lining of the bag. |
| SKU | 344604 |
$469.18
Women's Monogram Ellipse Pm Handbag Brown—
$469.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 33cm |
| Width | 42cm |
| Depth | 20cm |
| Comments | Minor marks to the inner lining of the bag. |
| SKU | 344604 |























