


















Women's Monogram Empereinte Neverfull Mm Tote Bag Beige
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 29cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 15cm |
| Comments | Light wear to underside corners and handle, please see last images. |
| SKU | 362798 |
$1,421.13
Women's Monogram Empereinte Neverfull Mm Tote Bag Beige—
$1,421.13
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 29cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 15cm |
| Comments | Light wear to underside corners and handle, please see last images. |
| SKU | 362798 |























