









Women's Monogram Garment Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 117cm |
| Width | 63cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 356249 |
$361.74
Original: $1,033.55
-65%Women's Monogram Garment Bag Brown—
$1,033.55
$361.74Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 117cm |
| Width | 63cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 356249 |























