







Women's Monogram Jumper Black Size XL
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | XL |
| Material | Cashmere |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 356115 |
$152.31
Original: $435.18
-65%Women's Monogram Jumper Black Size XL—
$435.18
$152.31Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | XL |
| Material | Cashmere |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 356115 |























