












Women's Monogram Keepall Bandoulière 45 Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 32cm |
| Width | 45cm |
| Depth | 20cm |
| SKU | 348817 |
$242.75
Original: $693.57
-65%Women's Monogram Keepall Bandoulière 45 Bag Brown—
$693.57
$242.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 32cm |
| Width | 45cm |
| Depth | 20cm |
| SKU | 348817 |























