









Women's Monogram Kiss Lock Purse Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 13cm |
| Width | 9cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 348334 |
$28.56
Original: $81.60
-65%Women's Monogram Kiss Lock Purse Brown—
$81.60
$28.56Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 13cm |
| Width | 9cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 348334 |























