














Women's Monogram Looping Mm Shoulder Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 20cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | Light patina to the handle, wear to the leather and missing zip pull. |
| SKU | 330934 |
$353.58
Women's Monogram Looping Mm Shoulder Bag Brown—
$353.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 20cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | Light patina to the handle, wear to the leather and missing zip pull. |
| SKU | 330934 |























