













Women's Monogram Mini Pochette Kathleen Bag Blue
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 15cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | Light discolouration to back, please see last image. |
| SKU | 358121 |
$265.19
Women's Monogram Mini Pochette Kathleen Bag Blue—
$265.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 15cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | Light discolouration to back, please see last image. |
| SKU | 358121 |























