















Women's Monogram Montsour Backpack Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 26cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 16cm |
| Comments | Protective plastic still on hardware. |
| SKU | 337571 |
$552.13
Original: $1,577.52
-65%Women's Monogram Montsour Backpack Brown—
$1,577.52
$552.13Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 26cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 16cm |
| Comments | Protective plastic still on hardware. |
| SKU | 337571 |























