













Women's Monogram Nano Speedy Bag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 14cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 363282 |
$547.37
Original: $1,563.92
-65%Women's Monogram Nano Speedy Bag Black—
$1,563.92
$547.37Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 14cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 363282 |























