













Women's Monogram Odeon Mm Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 26cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | Minor leather wear to the zip edge of the bag. |
| SKU | 361969 |
$883.96
Women's Monogram Odeon Mm Bag Brown—
$883.96
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 26cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | Minor leather wear to the zip edge of the bag. |
| SKU | 361969 |























