












Women's Monogram Palm Springs Mm Backpack Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 36cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 367281 |
$421.24
Original: $1,203.54
-65%Women's Monogram Palm Springs Mm Backpack Brown—
$1,203.54
$421.24Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 36cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 367281 |























