













Women's Monogram Petit Marais Bucket Handbag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 35cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 19cm |
| Comments | Date Code: FL1919. Exterior is in good condition with mild watermarks, interior is peeling - would benefit from lining/replacing. |
| SKU | 352019 |
$90.44
Original: $258.39
-65%Women's Monogram Petit Marais Bucket Handbag Brown—
$258.39
$90.44Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 35cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 19cm |
| Comments | Date Code: FL1919. Exterior is in good condition with mild watermarks, interior is peeling - would benefit from lining/replacing. |
| SKU | 352019 |























