













Women's Monogram Pochette Métis Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 20cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 364942 |
$687.78
Original: $1,965.10
-65%Women's Monogram Pochette Métis Bag Brown—
$1,965.10
$687.78Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 20cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 364942 |























