












Women's Monogram Sac Plat Tote Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 36cm |
| Width | 36.5cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 334238 |
$550.77
Women's Monogram Sac Plat Tote Bag Brown—
$550.77
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 36cm |
| Width | 36.5cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 334238 |























