








Women's Monogram Sarah Wallet Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 11cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 1.5cm |
| SKU | 367014 |
$305.98
Women's Monogram Sarah Wallet Brown—
$305.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 11cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 1.5cm |
| SKU | 367014 |























