






Women's Monogram Silk Scarf Khaki
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Silk |
| Colour | Khaki |
| Height | 123cm |
| Width | 120cm |
| SKU | 360606 |
$85.68
Original: $244.79
-65%Women's Monogram Silk Scarf Khaki—
$244.79
$85.68Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Silk |
| Colour | Khaki |
| Height | 123cm |
| Width | 120cm |
| SKU | 360606 |























