










Women's Monogram Tuileries Besace Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 25cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 366925 |
$843.16
Women's Monogram Tuileries Besace Bag Brown—
$843.16
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 25cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 366925 |























