









Women's Monogram Underground Messenger Bag Nude
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Nude |
| Height | 25cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 12cm |
| Comments | One tiny dent on the lime green leather. |
| SKU | 347287 |
$273.69
Original: $781.96
-65%Women's Monogram Underground Messenger Bag Nude—
$781.96
$273.69Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Nude |
| Height | 25cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 12cm |
| Comments | One tiny dent on the lime green leather. |
| SKU | 347287 |























