













Women's Monogram Vernis Alma Bb Bag Pink
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 18.5cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 12cm |
| Comments | Small mark to the exterior. |
| SKU | 340342 |
$1,115.15
Women's Monogram Vernis Alma Bb Bag Pink—
$1,115.15
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 18.5cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 12cm |
| Comments | Small mark to the exterior. |
| SKU | 340342 |























