













Women's Monogram Vernis Wallet Gold Size S
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Wallet |
| Size | S |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Gold |
| Height | 10cm |
| Width | 11.5cm |
| Depth | 2.5cm |
| Comments | Light marks to the item and cracking to the side of the item. |
| SKU | 272566 |
$40.80
Women's Monogram Vernis Wallet Gold Size S—
$40.80
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Wallet |
| Size | S |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Gold |
| Height | 10cm |
| Width | 11.5cm |
| Depth | 2.5cm |
| Comments | Light marks to the item and cracking to the side of the item. |
| SKU | 272566 |























