












Women's Monogram Vernis Wilshire Pm Bag Yellow
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Yellow |
| Height | 17.5cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 361302 |
$339.98
Women's Monogram Vernis Wilshire Pm Bag Yellow—
$339.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Yellow |
| Height | 17.5cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 361302 |























