









Women's Monogram Vernis Zippy Coin Purse Purple
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Purple |
| Height | 8cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 364413 |
$176.79
Women's Monogram Vernis Zippy Coin Purse Purple—
$176.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Purple |
| Height | 8cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 364413 |























