















Women's Moon Nappa Shoulder Bag White
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 13cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 329218 |
$235.61
Original: $673.17
-65%Women's Moon Nappa Shoulder Bag White—
$673.17
$235.61Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 13cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 329218 |























