












Women's Motocross Papier A4 Handbag Grey
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Grey |
| Height | 19cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 341587 |
Original: $843.16
-65%$843.16
$295.11Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Grey |
| Height | 19cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 341587 |























