












Women's Multi Pochette Accessoires Bag Blue
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 13cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 363276 |
$540.23
Original: $1,543.52
-65%Women's Multi Pochette Accessoires Bag Blue—
$1,543.52
$540.23Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 13cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 363276 |























