













Women's Muse Tote Bag Cream
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Cream |
| Height | 32cm |
| Width | 49cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 342556 |
$190.39
Women's Muse Tote Bag Cream—
$190.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Cream |
| Height | 32cm |
| Width | 49cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 342556 |























