









Women's Musette Messenger Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 35cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 362199 |
$435.18
Women's Musette Messenger Bag Brown—
$435.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 35cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 362199 |























