













Women's Mylockme Bb Bag Burgundy
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Burgundy |
| Height | 15cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 331680 |
$849.96
Women's Mylockme Bb Bag Burgundy—
$849.96
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Burgundy |
| Height | 15cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 331680 |























