












Women's Mylockme Chain Pochette Handbag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 14cm |
| Width | 19.5cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 341683 |
$499.78
Original: $1,427.93
-65%Women's Mylockme Chain Pochette Handbag Black—
$1,427.93
$499.78Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 14cm |
| Width | 19.5cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 341683 |























