











Women's Nappa Gaufre Messenger Bag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 24cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 364611 |
$686.77
Women's Nappa Gaufre Messenger Bag Black—
$686.77
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 24cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 364611 |























