












Women's New Wave Belt Bag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 14cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 352320 |
$1,441.53
Women's New Wave Belt Bag Black—
$1,441.53
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 14cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 352320 |























