











Women's New Wave Multi-Pochette Bag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 13cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 4.5cm |
| SKU | 358587 |
$1,502.73
Women's New Wave Multi-Pochette Bag Black—
$1,502.73
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 13cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 4.5cm |
| SKU | 358587 |























