













Women's Nice Mini Vanity Case Toiletry Bag Beige
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Toiletry Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 13cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 339983 |
$1,074.35
Women's Nice Mini Vanity Case Toiletry Bag Beige—
$1,074.35
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Toiletry Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 13cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 339983 |























