











Women's Noé Bb Bucket Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 24cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 15cm |
| SKU | 363912 |
$376.02
Original: $1,074.35
-65%Women's Noé Bb Bucket Bag Brown—
$1,074.35
$376.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 24cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 15cm |
| SKU | 363912 |























