














Women's Noe Epi Leather Bag Red
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Red |
| Height | 27cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 19cm |
| Comments | Light marks to the leather - as pictured. |
| SKU | 333880 |
$428.38
Women's Noe Epi Leather Bag Red—
$428.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Red |
| Height | 27cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 19cm |
| Comments | Light marks to the leather - as pictured. |
| SKU | 333880 |























