















Women's Nylon Tessuto Shoulder Bag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 25cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 355593 |
$258.39
Women's Nylon Tessuto Shoulder Bag Black—
$258.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 25cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 355593 |























