









Women's On The Go Mm Bag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 24cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 16cm |
| Comments | Wear to the piping on the handles and to the corners. |
| SKU | 344153 |
$356.98
Original: $1,019.95
-65%Women's On The Go Mm Bag Black—
$1,019.95
$356.98Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 24cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 16cm |
| Comments | Wear to the piping on the handles and to the corners. |
| SKU | 344153 |























