








Women's Orchidee Down Jacket Black Size 00 / UK 6
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 00 / UK 6 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 40cm |
| SKU | 314531 |
$142.79
Women's Orchidee Down Jacket Black Size 00 / UK 6—
$142.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 00 / UK 6 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 40cm |
| SKU | 314531 |























