















Women's Ostrich Alma Pm Bag Red
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Red |
| Height | 24cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 363206 |
$454.56
Original: $1,298.74
-65%Women's Ostrich Alma Pm Bag Red—
$1,298.74
$454.56Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Red |
| Height | 24cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 363206 |























