











Women's Oval Cuir Triomphe Bag Brown
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 12cm |
| Width | 16cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 359717 |
$376.02
Original: $1,074.35
-65%Women's Oval Cuir Triomphe Bag Brown—
$1,074.35
$376.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 12cm |
| Width | 16cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 359717 |























