












Women's Palazzo Empire Medusa Small Bag White
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 14cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 8.5cm |
| SKU | 341561 |
$140.41
Original: $401.18
-65%Women's Palazzo Empire Medusa Small Bag White—
$401.18
$140.41Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 14cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 8.5cm |
| SKU | 341561 |























