










Women's Petrea Down Jacket Navy Size 2 / UK 12
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 35cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Part of the zip pull is missing as pictured, however the zip is still fully functional. |
| SKU | 332061 |
$169.99
Women's Petrea Down Jacket Navy Size 2 / UK 12—
$169.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 35cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Part of the zip pull is missing as pictured, however the zip is still fully functional. |
| SKU | 332061 |























