













Women's Picotin 18 Clemence Bag Brown
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 18cm |
| Width | 13cm |
| Depth | 18cm |
| Comments | Square K stamp - production year 2007. Does not include padlock/keys. The bag is in gorgeous condition. |
| SKU | 343799 |
$816.30
Original: $2,332.29
-65%Women's Picotin 18 Clemence Bag Brown—
$2,332.29
$816.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 18cm |
| Width | 13cm |
| Depth | 18cm |
| Comments | Square K stamp - production year 2007. Does not include padlock/keys. The bag is in gorgeous condition. |
| SKU | 343799 |























