








Women's Picotin 18 Handbag Pink
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Pink |
| Height | 18cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 342618 |
$625.91
Original: $1,788.31
-65%Women's Picotin 18 Handbag Pink—
$1,788.31
$625.91Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Pink |
| Height | 18cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 342618 |























