












Women's Picotin 18 Two Tone Togo Bag Pink
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 18cm |
| Width | 13cm |
| Depth | 18cm |
| Comments | Production year 2019. Does not come with padlock/keys. A unique bag in beautiful condition. |
| SKU | 332103 |
$1,686.32
Women's Picotin 18 Two Tone Togo Bag Pink—
$1,686.32
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 18cm |
| Width | 13cm |
| Depth | 18cm |
| Comments | Production year 2019. Does not come with padlock/keys. A unique bag in beautiful condition. |
| SKU | 332103 |























