














Women's Picotin 22 Clemence Bag Red
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Red |
| Height | 21cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 20.5cm |
| Comments | Square R stamp - 2014 production year. Does not come with padlock/keys. The bag is in beautiful condition. |
| SKU | 334030 |
$2,277.89
Women's Picotin 22 Clemence Bag Red—
$2,277.89
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Red |
| Height | 21cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 20.5cm |
| Comments | Square R stamp - 2014 production year. Does not come with padlock/keys. The bag is in beautiful condition. |
| SKU | 334030 |























